PRACA, PRACA, PRACA

Opublikował/a: Bartłomiej Tykałowski
PDF | Drukuj | Poleć

Firma z ugruntowaną pozycją i stawiająca na rozwój poszukuje pracownika na stanowisko

"Przedstawiciel handlowy do współpracy z gospodarstwami rolnymi"

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie, preferowane weterynaryjne, rolnicze lub zootechniczne
Zaangażowanie w pracy oraz kreatywność
Zorientowanie na osiąganie celów
Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
Znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej
Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność
Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
Znajomość pakietu MS Office
Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:
Doświadczenie handlowe
Staż pracy w gospodarstwie rolnym lub firmie w branży rolnej
Znajomość rynku środków do produkcji rolnej i żywienia zwierząt
Wykształcenie wyższe weterynaryjne, rolnicze lub zootechniczne

Zadania:
Sprzedaż środków do produkcji rolnej i żywienia zwierząt
Pozyskiwanie nowych klientów
Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji  zwierzęcej i roślinnej

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie (Podstawa + prowizja zależna od wyników sprzedażowych)
Umowa o pracę
Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon służbowy
Elastyczny czas pracy
Pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:

Kontakt:

Spec-Drob
10-434 Olsztyn
ul.Kołobrzeska 42

tel. 89 539-10-22

e-mail: specdrob@wp.pl

Twój komentarz