Inne publikacje z kategorii:
"Wiedza ogólna"

Inne publikacje tego autora

I Ogólnopolska Studencka Konferencja Weterynaryjna - Dzika Weterynaria

Opublikował/a: Tadeusz Bakuła - emeryt
PDF | Drukuj | Poleć
I Ogólnopolska Studencka Konferencja Weterynaryjna - Dzika Weterynaria

Szanowni Państwo

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Chorób Zwierząt Łownych i Wolno Żyjących oraz IVSA Lublin (Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Weterynarii oddział Lublin) działających przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w

I Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Weterynaryjnej - Dzika Weterynaria.

Konferencja odbędzie się 26 lutego 2022 r. – 27 lutego 2022 r.

Podczas sobotniej części wykładowej będą mogli Państwo wysłuchać wykładów związanych z medycyną weterynaryjną zwierząt nieudomowionych. W niedzielę zapraszamy studentów z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie prac naukowych.

Zapisy dla uczestników czynnych i biernych trwają od 10.12.2021r do 15.01.2021r. Uczestnikami czynnymi mogą być studenci wszystkich lat studiów wykazujący zainteresowanie tematyką Konferencji. Uczestnikami biernymi mogą być studenci wszystkich lat studiów, osoby wykazujące zainteresowania tematyką Konferencji oraz przedstawiciele sponsorów. Uczestnictwo aktywne jak i bierne jest bezpłatne. Do konkursu przyjmowane są tylko opracowania oryginalne, mające charakter prac badawczych lub przeglądowych oraz artykuły kazuistyczne w formie studium przypadku.

Streszczenia napisane zgodnie z punktem §5 regulaminu muszą być przesłane na adres mailowy organizatora najpóźniej do 20.01.2022 r.

Każdy z uczestników czynnych otrzyma certyfikat uczestnictwa w konferencji. Dodatkowo Jury przyzna trzecie, drugie oraz pierwsze miejsce, które zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi.

Organizator zastrzega sobie prawo do dodatkowego wyróżnienia prac.

Regulamin konferencji: https://tiny.pl/9fdmt

Link do zapisów: https://forms.gle/PdmvXLY4mDLBExdp7

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/4sBycuLaN

Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o Konferencji studentom.

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy

Twój komentarz

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub dodaj komentarz bez logowania:

:
:
:
: